Piękno i styl zamknięte w Twoim hotelu

O nas

Oferowane wyroby cechują się bardzo wysoką jakością, dbałością wykonania i dostosowaniem do potrzeb naszych Klientów. Mamy możliwość przygotowania produktów w klasycznych rozmiarach jak również dedykowanych linii bielizny hotelowej w wybranych szerokościach i wzorach.

Firma LumenTex to połączenie idealnych rozwiązań tekstylnych dla hoteli poszukujących czegoś wyjątkowego. Bogata paleta produktów w połączeniu z ich wysoką jakością, daje możliwość wykorzystania tego co najlepsze. Wieloletnie doświadczenie w branży hotelowej sprawia, że jesteśmy nie tylko kompleksowym dostawcą tekstyliów ale również oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru produktów, mogących przyczynić się do zapewnienia sukcesu naszym Klientom. Dbamy by nasze kolekcje spełniały najwyższe standardy, a jednocześnie staramy się o zbalansowanie finansowe proponowanych rozwiązań.

Wszystkie nasze produkty cechuje bardzo wysoka jakość i solidne wykończenie. Stawiamy na solidną, terminową realizację zamówień, która prowadzi do wieloletniej współpracy biznesowej. Największą wartością dla naszej firmy są zadowoleni Klienci.Zapraszamy do współpracy.

LumenTex - Tekstylia dla hoteli